Марица (Пловдив) и Лудогорец II завършиха наравно 1:1 в двубой от последния 34-ти

...

Марица изпадна от Втора лига с равенство

Марица (Пловдив) и Лудогорец II приключиха наедно 1:1 в дуел от последния 34-ти кръг на Втора лига. Срещата беше без значение и за двата отбора, защото домакините от Пловдив към този момент бяха изпаднали, а гостите се намират удобно в средата на таблицата.
Прочетете още
И двете попадения паднаха през второто полувреме. Първо Веселин Марчев откри в 71-ата минута, само че късна дузпа в 82-ата минута, осъществена от Бранимир Костадинов, не разреши на “пиратите ” да си тръгнат от Втора лига с триумф.

В генералното класиране Марица приключва на 17-ото място с 30 точки. Дубълът на Лудогорец пък е 12-ти с 44 пункта.
Източник: trafficnews.bg